Kolejne spotkanie z cyklu OSOBOWOŚCI


INFORMUJEMY, ŻE WKRÓTCE ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE SPOTKANIE Z CYKLU "OSOBOWOŚCI". JEGO BOHATEREM BĘDZIE ŁĘCZYCANIN, MUZYK I KOMPOZYTOR MARCIN STAŃCZYK. Jeśli ktoś z przyjaciół i znajomych naszego bohatera chciałby się podzielić wspomnieniami czy ciekawymi historiami z jego życia, prosimy kontaktować się z panią Olgą Kurowską, Dom Kultury w Łęczycy.

Druga płyta Kapeli Łęczyckiej


Miło nam poinformować, że muzycy Kapeli Łęczyckiej rozpoczęli pracę nad przygotowaniem materiału na drugą płytę. Nakład pierwszej płyty rozszedł się błyskawicznie - co zaowocowało pomysłem na nową płytę i zachęciło muzyków do działania. Planowana premiera płyty to koniec drugiego kwartału bieżącego roku.Modernizacja sali widowiskowej25.06.2018r. podpisana została umowa pomiędzy Gminą Miasto Łęczyca a Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Umowa dotyczy dofinansowania zadań w ramach Programu "Infrastruktura domów kultury" i związana jest z pracami modernizacyjnymi Domu Kultury.

157 000,00 zł – tyle wynosi kwota dotacji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Beneficjent: Gmina Miasto Łęczyca
Nazwa projektu: „Modernizacja I piętra budynku Domu Kultury w Łęczycy wraz z kompleksową aranżacją i wyposażeniem Sali wielofunkcyjnej”Całkowita wartość projektu: 314.000,00 zł.
Kwota dofinansowania: 157.000,00 zł.
Kwota wkładu własnego: 157.000,00 zł.
Zapraszamy dzieci na zajęcia taneczneNowe zajęcia HIP-HOP!!!

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia taneczne HIP-HOP z nowym instruktorem. W sobotę 1 grudnia odbędą się pierwsze zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych. Serdecznie zapraszamy naszych starych uczestników, a także nowych adeptów tańca HIP - HOP.

Nabór do sekcji brydżystów

Muzycy poszukiwani


Bębniarza już mamy... ;-)Podręczne linki

Info o imprezach:

Pozostałe imprezy , cykliczne i okolicznościowe znajdziecie w dziale "Imprezy".

Więcej informacji »


Zajęcia stałe:

Informacje o stałych zajęciach znajdziecie w dziale "Zajęcia stałe".

Więcej informacji »