Tegoroczna zimowa przerwa dla uczestników naszych zajęć upływa wyjątkowo gorąco – podróżujemy po Włoszech, bawiąc się, malując, tańcząc i gotując.
Wszystko po to, aby poznać bliżej ten piękny kraj o bardzo bogatej historii i kulturze

Pierwszy turnus wycieczkę już odbył – zobaczcie na zdjęciach poniżej
Dzisiaj zaczęliśmy następny, czy będzie równie i wesoło? Na pewno! 