Klub Szachowy już działa!

You are currently viewing Klub Szachowy już działa!
1. października 2025 odbyło się pierwsze spotkanie szachowe z udziałem Kandydata na Mistrza Panem Pawłem Flisem oraz licznymi adeptami (młodszymi i starszymi) królewskiej gry.
Na zajęciach omówiliśmy cel gry w szachy, szachownicę i jej opis – kolumny, rzędy i przekątne, nazwy pól, bierki, pojęcia szachowe, po czym została rozegrana symultana z Panem Pawłem.👍
Przypominamy zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach. Dla początkujących i średnio zawansowanych w poniedziałki i środy w godz. 16 i 17 – zapraszamy😊 

Dodaj komentarz