„Powiedz mi wierszyk” – relacja

You are currently viewing „Powiedz mi wierszyk” – relacja
V KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZDSZKOLAKÓW„POWIEDZ MI WIERSZYK” – TAK BYŁO😊👇
W czwartek, 17 kwietnia, scena w Domu Kultury należała do najmłodszych recytatorów – zabrzmiały więc najpiękniejsze, te bardziej i te mniej znane, wiersze polskich poetów.
Mogliśmy podziwiać najróżniejsze interpretacje, osobowości sceniczne, młode talenty, z których będą kiedyś aktorzy 👍😊
Jury i widzowie podziwiali za odwagę, skupienie i umiejętność nauczenia się nierzadko długich tekstów😃
Czas więc ogłosić oficjalne wyniki:
Do konkursu z terenu całego Powiatu Łęczyckiego zgłosiło się 30 uczestników.
Jury w składzie:
Aneta Pucek – Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy;
Elżbieta Jankowska – przedstawicielka CREWŁ w Zgierzu, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Łęczycy;
Olga Kurowska – Dyrektor Domu Kultury w Łęczycy, instruktor ds. teatru, absolwentka pedagogiki artystycznej o specjalności teatralnej;
przyznało następujące miejsca i wyróżnienia w jednej kategorii:
KATEGORIA 5-6 LAT + klasa „0”
I miejsce – Ksawery Zawadzki, SP Świnice Warckie OP Filia Piaski
II miejsce – Julia Łuczak, Gminne Przedszkole im. Jana Brzechwy w Górze Św. Małgorzaty
II miejsce – Iga Kubiak, OP SO im. Prof. Wacława Felczaka w Chorkach
II miejsce – Adam Borowczyk, OP SSP im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej
III miejsce – Gabriela Włodarczyk, OP SO im. Prof. Wacława Felczaka w Chorkach
III miejsce – Michalina Zawalska, OP SP im. Św. Jadwigi Królowej Polskie w Witoni
III miejsce – Pola Marciniak, Gminne Przedszkole w Piątku
Wyróżnienia:
Aleksander Florczyk, Małe Przedszkole w Mazewie
Zofia Oborska, Gminne Przedszkole w Piątku
Wiktoria Szturomska, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Łęczycy
Alicja Świątczak, Przedszkole Nr 2 w Łęczycy
Miłosz Wiśniewski, OP SP im. Św. Jadwigi Królowej Polskie w Witoni
Szymon Szymczak, OP SP w Daszynie
Wszystkim gratulujemy, dziękujemy za udział, zaangażowanie i miłe spotkanie w ten przepiękny, wiosenny dzień😍🙏 – do zobaczenia za rok👏👏👏

Dodaj komentarz