Super sierpień w Domu Kultury wystartował z mocą superbohatera!!!
Zajęcia tradycyjnie rozpoczęły się od udzielenia cennych wskazówek przez panią Justynę, pracownika Straży Miejskiej w Łęczycy, odnośnie zachowania się podczas wakacji w mieście i poza nim.
Potem już tylko praca, wykreowanie i opracowanie wyjątkowego superbohatera. Tworzenie masek, opasek i strojów było sporym wyzwaniem dla uczestników. Nie zabrakło też zabawy i humoru.
Kolejny dzień to trening superbohatera: sprawdzenie mocy siły, dobroci, zwinności, refleksu itp. Różnorodność tych zadań sprawiła dzieciom dużo frajdy i dużo pozytywnych emocji.
W piątek zaś tworzyły komiksy. Kreatywność dzieci nie zna granic. Byliśmy pełni podziwu dla ich wspaniałych pomysłów. Nie zabrakło też śmiechu i zabawy.
Fotorelacja poniżej.