LUBICIE GRAĆ W SZACHY?

WPADAJCIE DO DOMU KULTURY

W wakacyjne wtorki i czwartki w godzinach 16.00 – 18.00 tworzymy dla Was otwarte miejsce, gdzie możecie rozegrać kilka partyjek – dla treningu, dla zabawy, dla mile spędzonego czasu

MASZ PARĘ? – przyjdź z partnerem
NIE MASZ PARY? – u nas ją znajdziesz
A MOŻE WOLICIE WARCABY? – też je mamy!

Czekamy na szachistów w każdym wieku!
