To było ciekawe!

You are currently viewing To było ciekawe!
WYKŁAD I WARSZTATY COSPLAY „W kostiumie Wiedźmina” w DK🙂🧙‍♂️🧝‍♀️
Dawka fantasy, kreatywności i ciekawej wiedzy – to wszystko w projekcie edukacyjno-animacyjnym, na który złożył się wykład i warsztaty z twórcami kostiumów oraz rekwizytów. W działaniach wzięła udział młodzież z łęczyckich szkół średnich.
Spotkanie poprowadzili specjaliści: Jakub Dobrenko Łagunionok, twórca kostiumów i scenografii, działający na styku filmu, gier wideo, reklamy oraz wydarzeń immersyjnych. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się projektowaniem i realizacją kostiumów na zamówienie, łącząc klasyczne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami, w tym pracą pod skan 3D oraz Bartosz Głowacki, rzemieślnik, twórca rekwizytów i scenografii, założyciel studia Vikingworks, specjalizującego się w projektowaniu i realizacji obiektów fizycznych na potrzeby filmu, gier wideo, wydarzeń immersyjnych oraz wystaw międzynarodowych. W swojej praktyce łączy tradycyjne techniki craftowe z wymaganiami współczesnych produkcji filmowych i growych, w tym realizacjami przygotowywanymi pod skanowanie 3D.
Koordynatorem projektu „W kostiumie Wiedźmina” jest pani Katarzyna Tośta, której serdecznie dziękujemy za możliwość włączenia się w te działania.👍🙏
Jak to wyglądało – zobaczcie w naszej fotorelacji👇

Dodaj komentarz