KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci BUKIET MALOWANY DLA MAMY zorganizowany z okazji Dnia Matki rozstrzygnięty!

Mali artyści stworzyli piękne, oryginalne prace dla swoich mam i kolorowe bukiety zakwitły przed Domem Kultury na plenerowej wsytawie, które podziwiać mogą nie tylko mamy, ale wszyscy przechodnie
W konkursie udział wzięło 50 uczestników – dzieci w wieku 6-12 lat z gminy Łęczyca.
Jurorzy w składzie:
Aleksandra Kascprzak – artysta plastyk, pedagog
Alicja Libiszewska – artysta plastyk
Joanna Aninowska – artysta plastyk, grafik
przyznali miejsca i wyróżnienia:
I miejsce – Jakub Pietrzak 12 lat
II miejsce – Zuzanna Olczyk 11 lat
III miejsce – Filip Nowak 9 lat
I miejsce – Paweł Malinowski 8 lat
II miejsce – Amelia Berdecka 6 lat
III miejsce – Gabriela Pisera 8 lat
Wyróżnienie – Nikola Antczak 12 lat
Wyróżnienie – Paweł Banasiak 11 lat
Wyróżnienie – Michalina Molińska 12 lat
Wyróżnienie – Zofia Zawiślak 11 lat
Wyróżnienie – Milena Zhadan 12 lat
Wyróżnienie – Zuzanna Gwardyńska 7 lat
Wyróżnienie – Igor Pacholczyk 8 lat
Wyróżnienie – Hanna Wodnicka 8 lat
Wyróżnienie – Filip Łuczak 9 lat
Wyróżnienie – Pola Tober 7 lat
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. 