Wystawa plastyczna – relacja

You are currently viewing Wystawa plastyczna – relacja
WERNISAŻ WYSTAWY PRAC UCZESTNIKÓW KURSU RYSUNKU I MALARSTWA😊🎨✏️
Portrety, kompozycje martwej natury, studium postaci, w szkicu ołówkiem, malarstwie – w takich pracach pokazali swoje umiejętności uczestnicy kursu malarstwa i rysunku prowadzonego w DK przez Aleksandrę i Andrzeja Kacprzaków
Młodzi kursanci okazali się naprawdę utalentowani i wyjątkowo płodni – sala wystawowa ledwo pomieściła i to tylko wybrane prace stworzone w tym roku szkolnym.
Gratulujemy wszystkim pracowitego roku😊👍
Zapraszamy do odwiedzenia tej pierwszej zbiorowej wystawy młodych artystów w oczekiwaniu na wystawy indywidualne.

Dodaj komentarz