….czyli świąteczne zakupy w Domu Kultury w Łęczycy 

Tegoroczny kiermasz, który odbył się w minioną niedzielę, przyciągnął mieszkańców w każdym wieku, tworząc przestrzeń pełną radości, spotkań i wspólnego celebrowania nadchodzących świąt.
Kolorowe stoiska z rękodziełem kusiły unikatowymi ozdobami, świątecznymi dekoracjami i drobnymi upominkami tworzonymi z pasją. Każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego – prezent z duszą lub detal, który dopełni domową choinkę.
Pojawiły się także świąteczne smaki. Domowe wypieki, aromatyczne ciasta i ciepłe przysmaki sprawiły, że trudno było przejść obok stołów obojętnie.
Nie zabrakło spotkań, rozmów i uśmiechów, a największą radość – jak zawsze – sprawił dzieciom Święty Mikołaj 
Dziękujemy wszystkim wystawcom i gościom za wspólnie spędzony, magiczny czas. Tak właśnie zaczynają się święta! 
