ZAPRASZAMY CHĘTNYCH W KAŻDYM WIEKU DO NAUKI GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH 






Zajęcia będzie prowadzić Jolanta Zacharska-Bołdowska, dyplomowany muzyk, nauczyciel szkoły muzycznej.
Pierwsze spotkanie 28 października o godz. 16.00 – czekamy, zapisujcie się
Szczegóły poniżej.