Zapraszamy miłośników gry w szachy – młodszych i starszych, tych, którzy grają od dawna, tych, którzy chcą się nauczyć, tych, którzy chcą sobie przypomnieć – zagrajcie w Domu Kultury![]()
Zapisy w sekretariacie, tel. 24 721 03 49![]()
Spotkania we wtorki o 16.00, sala wystawowa na parterze![]()
Szachy – startujemy!
- Post author:Przemek
- Post published:6 marca, 2025
- Post category:Zaproszenia
- Post comments:0 Komentarzy